Κύπρος +357 96 88 55 54
  • Το καλάθι σου είναι άδειο!

ΚΑΜΕΡΑ WI-FI ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ

69,00€ 85,41€ Προ ΦΠΑ: 57,98€
Τιμή σε πόντους ανταμοιβής: 7200
Τηλεφωνικές παραγγελίες στο 96 88 55 54.
Μεταφορικά έξοδα μόνο 4€ για αποστολές σε όλη την Κύπρο!
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 60€.
Εγγύηση 1 χρόνο σε όλα τα προϊόντα τεχνολογίας.

Περιγραφή

Με την ΚΑΜΕΡΑ WI-FI ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ μπορείτε να παρακολουθήσετε οποιονδήποτε εξωτερικό χώρο επιθυμείτε, όπου και αν βρίσκεστε! Συνδέστε την εύκολα και γρήγορα με το κινητό σας και θα έχετε εικόνα του χώρου σας όλο το 24ωρο, απλά χρησιμοποιώντας την εφαρμογή «Eye4».

Χωρίς περιορισμούς στην τοποθέτηση, καθώς είναι αδιάβροχη και διαθέτει αντένα για μεγαλύτερη εμβέλεια σύνδεσης. Ο ευρυγώνιος φακός και η υψηλή ανάλυση της κάμερας (1080P) σας παρέχουν εξαιρετική εικόνα, για να μπορείτε να δείτε κάθε λεπτομέρεια στο χώρο. Μέσα από την εφαρμογή της κάμερας μπορείτε να έχετε εικόνα του χώρου σας ημέρα και νύχτα, να τραβάτε βίντεο και φωτογραφίες, αλλά και να ορίζετε εβδομαδιαίο πρόγραμμα καταγραφής.

Δεν έχετε χρόνο για να παρακολουθήσετε ολόκληρα βίντεο από κάμερα ασφαλείας; Η ΚΑΜΕΡΑ WI-FI ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ διαθέτει αισθητήρα κίνησης και μέσω της εφαρμογής σας στέλνει άμεσα ειδοποιήσεις ασφαλείας στο τηλέφωνό, αλλά και στο mail σας, κάθε φορά που ανιχνεύονται κινήσεις. Μπορείτε επίσης να κρατήσετε ιστορικό των καταγραφών τοποθετώντας στην κάμερα κάρτα μνήμης έως και 128GB.

Η κάμερα συνδέεται με πρίζα και χρειάζεται wi-fi με κωδικό στο χώρο που την τοποθετείτε ή σύνδεση με router. Είναι πολύ εύκολη στην εγκατάσταση της αλλά και στη σύνδεση με την εφαρμογή. Δεν σας καλύπτει η μία κάμερα; Κανένα πρόβλημα! Τοποθετήστε κάμερες σε όσους χώρους επιθυμείτε και δείτε τις όλες μέσα από την ίδια εφαρμογή.

Μπορείτε να συνδέσετε την κάμερα στην ίδια εφαρμογή ("Eye4") που έχετε και την ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΗ ΚΑΜΕΡΑ WI-FI.

Δεν περιλαμβάνεται η SD κάρτα μνήμης. Δείτε εδώ: FLASH CARD MICRO-SD 32GB

Μπορείτε να κατεβάσετε την εφαρμογή για τον υπολογιστή από τον παρακάτω σύνδεσμο: http://www.eye4.so/download/.

Χαρακτηριστικά:

  • Υποστηρίζει λειτουργικό: Android 2.3 και νεότερο / iOS 4.3 και νεότερο
  • Αισθητήρας: 1/4 inch 1080p Progressive Scan CMOS
  • Ανάλυση: FHD 1080P
  • Διαγώνια οπτική γωνία: 71,1°
  • Μνήμη: έως 128GB Micro SD card
  • Ανίχνευση κίνησης
  • Απόσταση νυχτερινής όρασης: 10 μέτρα
  • Κατάλληλο περιβάλλον λειτουργίας: Θερμοκρασία: -10-50°C | Υγρασία: <90%
  • Φίλτρο Υπερύθρων IRcut (Dual IR-CUT Filter auto switch, 18pcs 850nm SMD IR LED)
  • Φακός: 4mm@F2.1
  • Σύνδεση: WI-FI IEEE802.11b/g/n - Ενσύρματη σύνδεση με καλωδίο Ethernet (10Base-T / 100Base-TX, RJ45 connector)
  • Συχνότητα LAN: 2.4~ 2.4835GHz
  • Ασφάλεια LAN: 64/128-bit WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK data encryption

Χαρακτηριστικά

  • Υποστηρίζει λειτουργικό: Android 2.3 και νεότερο / iOS 4.3 και νεότερο
  • Ανάλυση: FHD 1080P
  • Αισθητήρας: 1/4 inch 1080p Progressive Scan CMOS
  • Διαγώνια οπτική γωνία: 71,1°
  • Απόσταση νυχτερινής όρασης: 10 μέτρα
  • Ανίχνευση κίνησης
  • Μνήμη: έως 128GB Micro SD card
  • Φακός: 4mm@F2.1
  • Ασφάλεια LAN: 64/128-bit WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK data encryption
  • Σύνδεση: WIFI IEEE802.11b/g/n - Ενσύρματη σύνδεση με καλωδίο Ethernet (10Base-T / 100Base-TX, RJ45 connector)
  • Φίλτρο Υπερύθρων IRcut (Dual IR-CUT Filter auto switch, 18pcs 850nm SMD IR LED)
  • Κατάλληλο περιβάλλον λειτουργίας: Θερμοκρασία: -10-50°C | Υγρασία: <90%
  • Συχνότητα LAN: 2.4~ 2.4835GHz

ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ


SMARTWATCH ESSENCE

SMARTWATCH ESSENCE

56,00€ 74,00€

STAND ΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟ ΞΥΛΟ
SMARTWATCH KING

SMARTWATCH KING

69,00€ 84,45€


ΑΛΛΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΕΠΙΣΗΣ


ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΒΑΣΗ ΚΙΝΗΤΟΥ Χ6
ΔΕΚΤΗΣ ΗΧΟΥ BLUETOOTH

Αξιολογήσεις (0)

Γράψτε μια αξιολόγηση

Σημείωση: η HTML δεν επεξεργάζεται!
    Κακή           Καλή